Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Dziennikarstwa i Badań nad Mediami, pełen etat.

Nasze wymagania

  • Stopień magistra nauk społecznych lub humanistycznych.
  • Udokumentowany dorobek naukowy w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach.
  • Doświadczenie w kształceniu studentów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego udokumentowana stosownym certyfikatem i/lub publikacjami w j. angielskim.

Zakres obowiązków

  • Realizacja zadań asystenta badawczo-dydaktycznego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie skierowane do Rektora UKW
  • CV i list motywacyjny wraz z planem badań naukowych (tematyka i planowane publikacje);
  • kwestionariusz osobowy, stanowiący załącznik nr 1 do zarządzenia nr 43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r
  • zdjęcie
  • dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego magistra
  • kopie świadectw pracy z zakończonych stosunków pracy
  • oświadczenie, że w razie zatrudnienia UKW będzie podstawowym miejscem pracy nauczyciela akademickiego, na wzorze stanowiącym załącznik nr 2 do zarządzenia nr 43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.
  • dokumenty potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań określonych w ogłoszeniu konkursowym
  • oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2019 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, na wzorze stanowiącym załącznik nr 3 do Zarządzenia nr 43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.
  • oświadczenie o świadomości odpowiedzialności karnej związanej z poświadczaniem nieprawdy (art. 233 k.k.) na wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do zarządzenia nr 43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.