Asystent stanowisko badawcze

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki chemiczne

Opis stanowiska

Kierownik Projektu – dr hab. Anna Kajetanowicz, prof. ucz. z Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej Wydziału Chemii
Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów do pracy w ramach projektu badawczego: „Stereoselektywne i Stereoretentywne Katalizatory Metatezy Olefin o Zwiększonej Stabilności Chemicznej i Termicznej” finansowanego w ramach programu NCN SONTATA BIS.

Nasze wymagania

  • stopień doktora z chemii zdobyty nie wcześniej niż 7 lat przed datą zatrudnienia (lub bliski termin obrony).
  • zaawansowana wiedza z zakresu syntezy organicznej i chemii metaloorganicznej.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej trzy publikacje w czasopismach z listy filadelfijskiej.
  • Kandydat/ka musi spełniać wymagania zawarte w art. 113 ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dn. 20.07.2018 (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 742).

Zakres obowiązków

  • Prace laboratoryjne mające na celu realizację projektu.
  • Codzienne obowiązki związane z organizacją pracy laboratoryjnej.
  • Nadzór nad zadaniami badawczymi wykonywanymi przez doktorantów i studentów. Prezentacja uzyskanych wyników badań.
  • Udział w przygotowaniu publikacji naukowych.

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu, na czas określony (12 m-cy), na Wydziale Chemii UW/CNBCh UW.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • dyplom doktora
  • Życiorys
  • Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  • Oświadczenie o zapoznaniu się z procedurą konkursową na UW
  • Szablon informacji o kandydacie

Weź udział w rekrutacji