Asystent stanowisko dydaktyczne

Kolegium Nauk Medycznych
Uniwersytet Rzeszowski
  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • stopień/tytuł naukowy lub zawodowy: lekarz medycyny
  • dobra znajomość języka angielskiego: biegła w mowie i piśmie
  • doświadczenie lub zainteresowania badawcze w obszarze choroby wewnętrzne
  • doświadczenie w zakresie pracy zespołowej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami w Kolegium Nauk Medycznych
  • prowadzenie badań naukowych w zakresie chorób wewnętrznych
  • przygotowywanie artykułów naukowych do recenzowanych czasopism
  • upowszechnianie wyników badań (udział w konferencjach naukowych, działalność popularyzatorska nauki)
  • współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym
  • udział w spotkaniach z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami projektów,
  • realizacja zadań administracyjnych zgodnie z działalnością naukową i dydaktyczną

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego
  • życiorys naukowy (CV)
  • kwestionariusz osobowy
  • autoreferat
  • informacja o dorobku badawczym lub artystycznym, a także dydaktycznym i organizacyjnym
  • oświadczenie kandydata, że UR będzie jego podstawowym miejscem pracy
  • oświadczenie kandydata o spełnieniu warunków z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj. Dz. U. 2021, poz. 478 z późn. zm.)
  • poświadczenie lub informacja o poziomie znajomości języka angielskiego
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje
  • inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia w pracy naukowej wymienione w otwartym naborze
  • prawo wykonywania zawodu
  • potwierdzenie uzyskanych specjalizacji lekarskich

Załączniki

Weź udział w rekrutacji