Asystent stanowisko dydaktyczne

Klinika Medycyny Paliatywnej
Warszawski Uniwersytet Medyczny
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

ogłasza konkurs na stanowisko
Asystent dydaktyczny
w Klinice Medycyny Paliatywnej
Wydział Lekarski
nr ref. AO/1220 – 6/2024

Nasze wymagania

  • 1. tytuł zawodowy lekarza
  • 2. doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na poziomie uniwersyteckim
  • 3. biegła znajomość języka polskiego i znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • 1. doświadczenie w pracy w stacjonarnej jednostce medycyny paliatywnej

Zakres obowiązków

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. życiorys z opisem pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej,
  • 2. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz wykształcenie, w szczególności dyplomów: ukończenia studiów wyższych, nadania stopnia doktora/stopnia doktora habilitowanego/tytułu profesora, tytułu specjalisty, zaświadczenia o uznaniu dyplomu zagranicznego za równoważny z polskim
  • 3. kopia dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu
  • 4. kopie dokumentów potwierdzających dorobek naukowy i dydaktyczny kandydata, w tym wykaz publikacji z informacją o klasyfikacji punktowej: Impact Factor, MEiN, liczba cytowań (pracownicy WUM dostarczają wykaz publikacji potwierdzony przez Bibliotekę WUM) - jeśli dotyczy. UWAGA! Pracowników WUM prosimy o przesyłanie wyłącznie dokumentów wymienionych w pkt. 1 i 4.