Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Katedra Informatyki Stosowanej, Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające wymogi określone w przepisach ustawy z dnia
20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 742 z późn. zm.) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku edukacja techniczno-informatyczna, informatyka lub pokrewnym ze średnią ocen za cały okres studiów powyżej 4,0 (w przypadku studiów dwustopniowych średnie arytmetyczne z obu poziomów studiów)
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, Inventor, Gimp, Inkscape znajomość C++, HTML, CSS
  • płynna w mowie i piśmie znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu (podanie)
  • list motywacyjny
  • życiorys
  • kopie dyplomów wymaganych na danym stanowisku
  • kopie innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia naukowe, kwalifikacje zawodowe i kompetencje dodatkowe
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu)
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu)
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Komplet dokumentów należy złożyć w Biurze Obsługi Wydziału Matematyki i Informatyki Technicznej, ul. Nadbystrzycka 38 pok. 8, 20-618 Lublin lub przesłać w formie elektronicznej na adres wi.sekretariat@pollub.pl w terminie do dnia 31.05.2024 r.