Asystent

Wydział Prawa w Warszawie
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 4600-5700 zł brutto zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Uniwersytet SWPS ‌‌to‌ ‌niepubliczna‌ ‌uczelnia‌ ‌akademicka‌ ‌prowadząca‌ ‌działalność‌ ‌badawczą‌ ‌oraz‌ ‌oferująca‌ ‌studia‌ ‌o‌ ‌profilu‌ ‌praktycznym‌ ‌i‌ ‌akademickim‌ ‌w‌ ‌Warszawie,‌ ‌Wrocławiu,‌ ‌Sopocie,‌ ‌Poznaniu‌, Katowicach i Krakowie.
Oferta‌ ‌dydaktyczna‌ ‌uczelni‌ ‌obejmuje‌ ‌kierunki‌ ‌z‌ ‌zakresu‌ ‌nauk‌ ‌społecznych,‌ ‌humanistycznych,‌ ‌ale‌ ‌także‌ ‌wzornictwa‌ ‌i‌ ‌grafiki.‌ ‌Uczelnia‌ ‌należy‌ ‌do‌ ‌grona‌ ‌najbardziej‌ ‌aktywnych‌ ‌ośrodków‌ ‌badawczych‌ ‌w‌ ‌Polsce,‌ ‌a‌ ‌jej‌ ‌pracownicy‌ ‌mają‌ ‌realny‌ ‌wpływ‌ ‌na‌ ‌rozwój‌ ‌wielu‌ ‌dziedzin‌ ‌nauki.‌ ‌Wyniki‌ ‌prowadzonych‌ ‌przez‌ ‌nich‌ ‌badań‌ ‌znajdują‌ ‌zastosowanie‌ ‌w‌ ‌różnych‌ ‌obszarach‌ ‌gospodarki‌ ‌i‌ ‌życia‌ ‌społecznego. Na‌ ‌uczelni‌ ‌działa‌ ‌kilkanaście‌ ‌jednostek‌ ‌badawczych‌ ‌prowadzących‌ ‌interdyscyplinarne‌ ‌projekty.‌ ‌ ‌
Dziekan‌ ‌Wydziału‌ Prawa w Warszawie ‌Uniwersytetu‌ SWPS‌ ‌ogłasza‌ ‌konkurs‌ ‌na‌ ‌stanowisko:‌ ‌Asystent (-tka)

Nasze wymagania

  • Oferta skierowana do studentów ostatniego roku Wydziału Prawa w Warszawie Uniwersytetu SWPS oraz absolwentów Wydziału Prawa w Warszawie Uniwersytetu SWPS z poprzednich lat;
  • Tytuł zawodowy magistra prawa (konieczny do uzyskania nie później niż do 31 lipca 2024 roku);
  • Zgłoszenie do konkursu wymaga dołączenia listu motywacyjnego oraz opinii kierownika pracy magisterskiej;
  • List motywacyjny powinien określać zainteresowania kandydata;
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy także w weekendy;
  • Deklaracja o zatrudnieniu w Uniwersytecie SWPS jako podstawowym miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań naukowych;
  • Pozyskiwanie środków na badania naukowe;
  • Publikowanie wyników badań w punktowanych czasopismach i monografiach;
  • Doskonalenie warsztatu badawczego;
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych;
  • Działania organizacyjne na rzecz Wydziału;
  • Doskonalenie warsztatu nauczyciela akademickiego;
  • Opracowywanie autorskich programów zajęć;
  • Organizacja procesu dydaktycznego;
  • Organizacja konferencji i seminariów naukowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres 1 roku - od 1 października 2024 roku do 30 września 2025 roku (w razie pozytywnej weryfikacji zostanie przedłużona następnie na czas nieokreślony);
  • Wynagrodzenie w wysokości mieszczącej się w przedziale 4600-5700 zł brutto;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Mentoring mobilizujący do dalszego rozwoju dydaktycznego i naukowego;
  • Możliwość współudziału w kształtowaniu i rozwijaniu Wydziału;
  • Możliwość zdobycia dofinansowania udziału w zagranicznych konferencjach naukowych, adiustacji tekstów, publikacji monografii habilitacyjnej;
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku dbającym o jakość życia pracownika;
  • Zniżki na studia magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport i Platformy Benefitowej;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • List motywacyjny (powinien określać zainteresowania kandydata);
  • Opinia kierownika pracy magisterskiej.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji