Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Kultury Fizycznej
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Rektor ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Podstaw Fizjoterapii,
w Pracowni Medycyny Fizykalnej, Fizykoterapii i Balneoklimatologii

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra
  • Ukończone studia na kierunku fizjoterapia;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka polskiego;
  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej – kierunek fizjoterapia;
  • Doświadczenie w prowadzeniu ćwiczeń klinicznych z zakresu fizjoterapii w geriatrii;
  • Posiadanie certyfikatów poświadczających posiadanie dodatkowych kompetencji;
  • Obsługa programów komputerowych niezbędnych w pracy naukowej;
  • Dokumenty należy składać wyłącznie w języku polskim.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami
  • inne obowiazki zlecone przez Dziekana/Kierownika Zakładu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie do konkursu,
  • życiorys (cv),
  • kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny do pobrania na stronie Uczelni),
  • odpis dyplomu (-ów) oraz innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje i uprawnienia kandydata,
  • informacja o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych,
  • program działalności dydaktycznej i organizacyjnej,
  • oświadczenie o spełnieniu wymagań, o których mowa w art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i Nauce,
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (dostępne do pobrania na stronie Uczelni),
  • klauzula obowiązku informacyjnego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępna do pobrania na stronie Uczelni).

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy przysłać na adres uczelni z dopiskiem Biuro Dziekana lub dostarczyć osobiście (pok. 24A lub Rektorat) lub wysłać na adres e-mail: dziekan@awf.gda.pl