Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Asystent w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania na Wydziale Zarządzania UW

Nasze wymagania

  • 1. Tytuł zawodowy magistra zarządzania (lub dyscyplin pokrewnych takich jak na przykład psychologia lub socjologia z renomowanej uczelni;
  • 2. Zainteresowania naukowe związane z przedsiębiorczością, tworzeniem i wprowadzaniem na rynek przedsiębiorstw, kompetencjami przedsiębiorczymi oraz znajomość metod badawczych;
  • 3. Doświadczenie dydaktyczne: co najmniej 5 lat samodzielnego prowadzenia zajęć w renomowanej uczelni (zarówno w formie stacjonarnej i na platformie e-learningowej), w szczególności w zakresie przedsiębiorczości, budowania pozycji rynkowej firmy i obszarów pokrewnych;
  • 4. Dodatkowo punktowane: wykształcenie interdyscyplinarne, doświadczenie w organizowaniu konferencji naukowych, doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych.
  • 5. Biegła znajomość́ języka polskiego i angielskiego;

Zakres obowiązków

  • 1. Obowiązki dydaktyczne: przygotowywanie materiałów dydaktycznych i prowadzenie zajęć́ po polsku i po angielsku, doskonalenie warsztatu nauczyciela akademickiego.
  • 2. Obowiązki organizacyjne: udział w pracach organizacyjnych Katedry, w tym organizacja konferencji, seminariów, warsztatów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie skierowane do JM Rektora UW,
  • • list motywacyjny skierowany do Komisji Konkursowej,
  • • życiorys naukowy lub CV świadczące o spełnieniu wyżej opisanych warunków,
  • • kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony UW: https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/
  • • kopię dyplomu magistra,
  • • wykaz publikacji,
  • • oświadczenie, że Uniwersytet Warszawski będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku zatrudnienia kandydata (do pobrania ze strony UW),
  • • oświadczenie potwierdzające, że kandydat przystępujący do konkursu zapoznał się i akceptuje zasady przeprowadzania konkursów na stanowisko dydaktyczne udostępnione na stronie internetowej Wydziału Zarządzania UW,
  • • informację o przetwarzaniu danych osobowych - klauzula informacyjna oraz klauzula zgody (do pobrania ze strony UW).

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenie wraz z kompletem dokumentów należy przesłać na adres:
    Dziekanat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego: wz@wz.uw.edu.pl lub Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa. Pok. 207B w terminie do dnia 20 maja 2024 r.