Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4685 zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • nauki o kulturze i religii

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Wschodu Starożytnego Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego

Nasze wymagania

  • tytuł magistra w zakresie Kultury Wschodu Starożytnego, historii lub MISH,
  • znajomość języków: akadyjskiego, hetyckiego i języków epichorycznych Azji Mniejszej,
  • doświadczenie w prowadzeniu dydaktyki w zakresie Kultury Wschodu Starożytnego,
  • umiejętność pracy ze studentami poświadczone ankietami studenckimi,
  • publikacje potwierdzające własną pracę badawczą
  • biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w Zakładzie Wschodu Starożytnego Wydziału Orientalistycznego
  • prowadzenie badań w dyscyplinie nauki o kulturze i religii

Oferujemy

  • oferujemy stabilną pracę
  • oferujemy możliwość rozwoju naukowego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Lista dokumentów podana w ogłoszeniu

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty będą przyjmowane w Dziekanacie Wydziału Orientalistycznego UW w godz. 09.00-16.00 z wyjątkiem sobót i dni świątecznych do dnia 23 maja 2024 r.