Asystent stanowisko dydaktyczne

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
  • Miejsce: Przemyśl
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w Instytucie Nauk Technicznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie naukowej inżynieria mechaniczna lub w dziedzinie nauk rolniczych w dyscyplinie naukowej nauki leśne;
  • Posiadanie kwalifikacji dydaktycznych i zawodowych w zakresie odpowiadającym planowanym obowiązkom dydaktycznym w zakresie transportu i logistyki.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia audytoryjne, laboratoryjne i projektowe z zakresu transportu i logistyki);
  • Studia podyplomowe z zakresu transportu lub logistyki,
  • Posiadanie kwalifikacji pedagogicznych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i konsultacji ze studentami w wymiarze zgodnym z Regulaminem pracy PANS
  • Aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych jednostki
  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o przyjęcie do pracy;
  • Kserokopie dyplomu / dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • Oświadczenie o przebiegu dotychczasowej drogi zawodowej;
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogów art. 113 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • Oświadczenie, że w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu PANS w Przemyślu będzie podstawowym miejscem pracy;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji;
  • Informacje z Krajowego Rejestru Karnego (KRK) w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego - przedkłada obywatel RP i cudzoziemiec;
  • Oświadczenia o państwie lub państwach, w których pracownik zamieszkiwał w ciągu ostatnich 20 lat, innych niż Rzeczpospolita Polska i państwo obywatelstwa wraz z informacją z rejestrów karnych tych państw uzyskiwaną do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi – przedkłada obywatel RP i cudzoziemiec;
  • Informacje z rejestru karnego państwa obywatelstwa uzyskiwaną do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi wraz z tłumaczeniem przysięgłym – cudzoziemiec, który zamieszkiwał w państwach innych niż Rzeczpospolita Polska lub państwo obywatelstwa,
  • Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać osobiście lub przesłać na adres: Biuro Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, ul. Książąt Lubomirskich 6, 37-700 Przemyśl, pokój nr 25;
    Na kopercie należy umieścić adnotację: „Konkurs na stanowisko asystenta
    w Instytucie Nauk Technicznych PANS w Przemyślu