Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk weterynaryjnych
  • weterynaria

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
ogłasza konkurs
na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze i Klinice Chirurgii Zwierząt

Nasze wymagania

  • Posiadanie dyplomu lekarza weterynarii
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • Doświadczenie w prowadzeniu działalności klinicznej
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych i publikowanie prac naukowych
  • Udokumentowana aktywność naukowa potwierdzona doniesieniami i udziałem w konferencjach oraz pracami naukowymi
  • Wysoka motywacja do prowadzenia badań naukowych i pracy dydaktycznej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

  • Do podstawowych obowiązków nauczyciela akademickiego będącego pracownikiem badawczo-dydaktycznym należy prowadzenie działalności naukowej, kształcenie i wychowywanie studentów lub uczestniczenie w kształceniu doktorantów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenie udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul Głęboka 30, pokój 316, 314 w terminie do dnia 10.06.2024 do godziny 15.00.
    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 11.06.2024 r.