Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Katedra Elektroenergetyki, Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w przepisach ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (t.j. Dz.U. z 2023, poz. 742 z późn.zm.) i Statucie PL.

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika, specjalność Elektroenergetyka, ze średnią ocen za cały okres studiów powyżej 4,0 (w przypadku studiów dwustopniowych średnie arytmetyczne z obu poziomów studiów); możliwy również inny kierunek studiów w przypadku udokumentowanych zainteresowań problemami energetyki
  • płynna w mowie i piśmie znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • predyspozycje do pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office
  • zainteresowania naukowe (np. w kołach naukowych, ewentualnie dorobek publikacyjny); zainteresowania w zakresie pracy dydaktycznej oraz wstępne sformułowanie zainteresowań badawczych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu)
  • życiorys
  • list motywacyjny
  • kserokopie odpisów dyplomów ukończonych studiów I i II stopnia (oryginał odpisu do wglądu)
  • informacje o działalności podczas studiów
  • informacje o doświadczeniu dydaktycznym
  • informacje o predyspozycjach naukowo-badawczych (np. własne oświadczenie lub opinia opiekuna naukowego)
  • informacje o doświadczeniu zawodowym i posiadanych umiejętnościach
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenie do konkursu wraz z wymienioną wyżej dokumentacją należy złożyć w:
    Sekretariacie Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
    pok. E216
    w terminie do 10 czerwca 2024 r.