Asystent

Wydział Grafiki
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • 1. Posiadanie tytułu zawodowego doktora lub doktora sztuki
  • 2. Dorobek zawodowy w zakresie dyscypliny: sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki
  • 3. Biegłość w posługiwaniu się technikami związanymi z grafiką artystyczną – w szczególności technikami wklęsłodruku i wypukłodruku
  • 4. Doświadczenie dydaktyczne/pedagogiczne
  • 5. Znajomość języka obcego (preferowany język angielski).
  • 6. Deklaracja, że Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu

Mile widziane

  • 1. Umiejętności w zakresie malarstwa, rysunku, fotografii, znajomość technik drukarskich (druk cyfrowy, serigrafia, litografia).
  • 2. Wskazana znajomość programów: Adobe Photoshop. Ilustrator, After Effects

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami
  • organizacja wydarzeń artsytycznych: wystaw, warsztatów plenerów, festiwali itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie do Rektora zawierające zgłoszenie udziału w konkursie (ze wskazaniem numeru konkursu).
  • 2. Kopia dyplomu nadania tytułu zawodowego magistra lub magistra sztuki
  • 3. Zaświadczenie o statusie studenta studiów doktoranckich (nieobowiązkowe - składane przez studentów studiów doktoranckich).
  • 4. Kwestionariusz osobowy (dokument do pobrania)
  • 5. Życiorys zawodowy, w tym opis doświadczenia dydaktycznego
  • 6. Zaświadczenie o znajomości języka obcego (certyfikat, świadectwo ukończenia kursu itp.)
  • 7. Spis i dokumentacja dorobku zawodowego / artystycznego w zakresie kompetencji wymaganych w konkursie - wersja cyfrowa
  • 8. Oświadczenie kandydata o akceptacji warunków konkursu wraz z deklaracją, że Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • 9. Podpisany obowiązek informacyjny (klauzula informacyjna) RODO – (dokument do pobrania)