Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Mechaniczny, Katedra Automatyzacji
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w przepisach ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 742 z późn. zm.) i Statucie Politechniki Lubelskiej.

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku robotyzacja procesów wytwórczych, mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym ze średnią ocen za cały okres studiów powyżej 4,0 (w przypadku studiów dwustopniowych średnie arytmetyczne z obu poziomów studiów)
  • znajomość programów CAD, RobotStudio, Matlab, VisualComponent
  • znajomość układów sterowania procesami
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyzacji, robotyki, hydrauliki oraz pneumatyki
  • płynna w mowie i piśmie znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność do współpracy w zespole

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu
  • list motywacyjny
  • życiorys
  • kopie dyplomów wymaganych na danym stanowisku
  • kopie innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia naukowe, kwalifikacje zawodowe i kompetencje dodatkowe (udział w projekcie)
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu)
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu)
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenie na konkurs, wraz z wymienioną dokumentacją, należy złożyć w zamkniętej kopercie do Sekretariatu Dziekana Wydziału Mechanicznego, pokój 108, budynek Wydziału Mechanicznego, ul. Nadbystrzycka 36, 20-618 Lublin lub wysłać elektronicznie na e-maile:
    wm.dziekan@pollub.pl i g.litak@pollub.pl