Asystent stanowisko badawcze

Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Sieć HumanIC ma na celu stworzenie nowego podejścia do projektowania środowiska szpitalnego poprzez koncepcję klimatu wewnętrznego skoncentrowanego na człowieku. Sieć HumanIC łączy wiodące zespoły akademickie z całej Europy z partnerami z branży HVAC dla szpitali i opieki zdrowotnej w celu szkolenia początkujących inżynierów i naukowców, aby umożliwić nowe podejście do klimatu wewnętrznego skoncentrowanego na człowieku w środowiskach opieki zdrowotnej.
Poszukujemy osoby, która interesuje się systemami klimatyzacji dla złożonego środowiska szpitalnego, chciałaby rozwinąć nową wiedzę na temat wzorców przepływu i parametrów termicznych w sali operacyjnej oraz przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa pacjentów na sali operacyjnej.

Nasze wymagania

  • Kandydaci muszą spełniać warunki kwalifikowalności do MSCA Doctoral Network tj:
  • - Zasada mobilności: Naukowcy nie mogą mieszkać ani prowadzić głównej działalności (np. pracy, studiów) w kraju organizacji przyjmującej przez okres dłuższy niż 12 miesięcy w ciągu 3 lat bezpośrednio poprzedzających datę rekrutacji (tj. rozpoczęcie zatrudnienia).
  • - Zasada doktoratu: Kandydaci muszą być doktorantami, tj. nie mogą posiadać stopnia doktora w dniu rekrutacji.
  • Zgłoszenia kandydatów niespełniających tych warunków nie będą rozpatrywane.
  • Dodatkowo Kandydaci muszą być uprawnienia do podjęcia studiów doktoranckich na Politechnice Warszawskiej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • - życiorys,
  • - tytuł i wyniki studiów magisterskich (dyplom),
  • - list motywacyjny
  • - oraz dwie referencje.