Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej
Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Nasze wymagania

  • 1) posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera w naukach inżynieryjno-technicznych, preferowany kierunek studiów: transport,
  • 2) udział w tematycznych konferencjach i sympozjach,
  • 3) znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i prowadzenie zajęć dydaktycznych, co najmniej na poziomie B2,
  • 4) znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (dotyczy kandydatów, dla którym język polski nie jest językiem ojczystym),

Zakres obowiązków

  • Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą związane z: kształceniem studentów, rozwojem naukowym i działalnością naukowo-badawczą w ramach dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgodnie z treścią ogłoszenia