Asystent stanowisko dydaktyczne

Zakład Nauk o Zdrowiu
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Nasze wymagania

  • • dziedzina i dyscyplina, w której kandydat podejmie działalność naukową: nauki o zdrowiu;
  • • posiadać tytuł zawodowy magistra fizjoterapii;
  • • studia i kursy w zakresie terapii manualnej, masażu i innych metod stosowanych w praktyce fizjoterapeuty
  • • czynny udział w sympozjach i konferencjach naukowych;
  • • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rehabilitacji ruchowej;
  • • umiejętność prowadzenia diagnozy i terapii w zakresie fizjoterapii;
  • • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie i dobra j. angielskiego.

Mile widziane

  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań, umiejętność koordynacji działań i kierowania zespołem, kompetencje w zakresie nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z otoczeniem społecznym pracodawców.

Zakres obowiązków

  • • prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu anatomii prawidłowej, anatomii palpacyjnej, masażu;
  • • opieka nad praktyką asystencką;
  • • czynny udział w realizacja zadań podejmowanych przez Zakład Nauk o Zdrowiu. Współorganizacja procesu kształcenia na kierunku fizjoterapia. Koordynowanie praktyk zawodowych na kierunku fizjoterapia;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • deklarację przystąpienia do konkursu -http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie -http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • • odpis dyplomu mgr, albo dyplomu lekarza, dr oraz dyplomu dr hab.;
  • • deklaracja podstawowego miejsca pracy w przypadku wygrania konkursu http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • informację o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym oraz inną dokumentację wskazaną w wykazie dokumentów do zatrudnienia na ww. stanowisko znajdującą się na stronie APS - http://bip.aps.edu.pl/artykuly/409/instrukcje-w-sprawie-zatrudnienia