Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Rzeźby
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko Asystenta w Pracowni Rzeźby dla I roku w Katedrze Rzeźby na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Nasze wymagania

  • ukończone studia jednolite magisterskie lub studia II stopnia na kierunku Rzeźba
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni artystycznej
  • dorobek artystyczny

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami I roku w Pracowni Rzeźby

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy z ze zdjęciem
  • odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Rzeźba
  • opis dorobku artystycznego - portfolio
  • informacja o dorobku dydaktycznym
  • oświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych