Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Architektury
Politechnika Poznańska
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • architektura i urbanistyka

Nasze wymagania

  • 1. Ukończone studia wyższe magisterskie; tytuł zawodowy: mgr inż. architekt
  • 2. Dobra opinia ze studiów (średnia ocen, aktywność w kołach naukowych, inna działalność, publikacje, udział w konferencjach naukowych).
  • 3. Predyspozycje do pracy w charakterze nauczyciela akademickiego potwierdzone pisemną opinią profesora lub doktora habilitowanego – dotychczasowego przełożonego/opiekuna naukowego.
  • 4. Doświadczenie w pracy w charakterze nauczyciela akademickiego (co najmniej dwa semestry).
  • 5. Dorobek twórczy/projektowy w zakresie architektury i urbanistyki.
  • 6. Znajomość specjalistycznego oprogramowania do projektowania architektonicznego pozwalające na prowadzenie kształcenia w tym zakresie (CAAD i BIM).
  • 7. Umiejętność realizacji nowoczesnych form kształcenia.
  • 8. Znajomość co najmniej jednego języka obcego nowożytnego (w tym angielskiego) w stopniu umożliwiającym wymianę naukową z partnerami zagranicznymi, uczestnictwo w konferencjach i prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Zakres obowiązków

  • Asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Architektury i Planowania Przestrzennego na okres 1 roku w wymiarze etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie skierowane do JM Rektora Politechniki Poznańskiej.
  • 2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie*
  • 3. Arkusz kwalifikacyjny.*
  • 4. Życiorys (CV).
  • 5. Odpisy dokumentów poświadczających uzyskanie tytułu zawodowego.
  • 6. Oświadczenie kandydata o podstawowym miejscu pracy*
  • 7. Oświadczenie o spełnianiu warunków art. 113 Ustawy.*
  • 8. Dokumentację potwierdzającą posiadane kwalifikacje (zgodnie z punktem I.1 – I.8).