Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

R E K T O R
UNIWERSYTETU MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE
ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
w Katedrze Prawa Finansowego w Instytucie Nauk Prawnych na Wydziale Prawa i Administracji UMCS

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra w zakresie nauk prawnych
  • predyspozycje do pracy badawczej i dydaktycznej potwierdzone opinią samodzielnego pracownika badawczo-dydaktycznego
  • doświadczenie dydaktyczne w pracy ze studentami
  • dorobek naukowy z zakresu prawa finansowego opublikowany w czasopismach naukowych ujętych na liście Ministerstwa Edukacji i Nauki
  • czynny udział w co najmniej jednej konferencji naukowej (z referatem) o zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym w okresie 12-mcy poprzedzających datę ogłoszenia konkursu
  • doświadczenie w sprawowaniu opieki nad studenckim kołem naukowym
  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń naukowych realizowanych w uczelni wyższej
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków

  • praca na stanowisku badawczo-dydaktycznym w Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji UMCS

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie skierowane do JM Rektora UMCS
  • odpis dyplomu magistra
  • kwestionariusz osobowy oraz życiorys albo CV
  • wykaz publikacji naukowych
  • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych
  • - oświadczenie o spełnieniu wymogów, zgodnie z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 742, ze zm.)
  • oświadczenie kandydata, że UMCS będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku zatrudnienia
  • oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych);
  • referencje, opinia o predyspozycjach do pracy badawczej i dydaktycznej

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
    Wydział Prawa i Administracji pok. 210
    pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin

    w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko asystenta KPF”