Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Uniwersytet Gdański poszukuje kandydata na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych z tytułem zawodowym magistra lub stopniem doktora w dyscyplinie językoznawstwo/ literaturoznawstwo w zakresie języka włoskiego do pracy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej. Od kandydata oczekuje się kwalifikacji do prowadzenia zajęć w języku włoskim (mile widziane dodatkowe uprawnienia do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub polskiego jako języka obcego), umiejętności pracy w zespole oraz doświadczenia pracy pedagogicznej na poziomie akademickim.

Nasze wymagania

  • • tytuł zawodowy magistra lub stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk humanistycznych (w zakresie dyscypliny językoznawstwo lub literaturoznawstwo włoskie);
  • • umiejętności dydaktyczne w zakresie nauczania praktycznej nauki języka włoskiego i przedmiotów teoretycznych w języku włoskim;

Zakres obowiązków

  • dydaktyka akademicka
  • praca w zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego),
  • • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych w zakresie filologii/ kultury włoskiej lub lingwistyki stosowanej z językiem włoskim jako głównym lub uzyskania stopnia doktora w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie językoznawstwo lub literaturoznawstwo,