Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Sztuki
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Grafiki na Wydziale Sztuki Akademii Tarnowskiej, pełny etat.

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego
  • tytuł co najmniej magistra sztuki
  • projektowanie graficzne, skład wydawnictw, projektowanie reklamowe, plakatu, znaku i typografii
  • znajomość metodyki projektowania, procesów oraz specyfiki etapów projektowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe

Mile widziane

  • przy przyjęciu będą preferowane osoby, które zadeklarują Akademię Tarnowską jako pierwsze miejsce pracy
  • posiadanie tytułu doktora, doktora habilitowanego lub profesora, doświadczenie dydaktyczne w nauczaniu przedmiotów projektowych w uczelni wyższej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych, działalności i badań naukowo-artystycznych, prac organizacyjnych Wydziału Sztuki

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz dorobku naukowego i osiągnięć dydaktycznych
  • oświadczenie o pierwszym miejscu pracy
  • informacja o zamiarze wykonywania dodatkowego zatrudnienia
  • oświadczenie o niekaralności

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Tarnowska, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów