Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Muzyki
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Opis stanowiska

Instytut Muzyki ogłasza konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w zakresie obowiązków leży prowadzenie zajęć w zakresie gry na saksofonie oraz zajęć pokrewnych, prowadzenie działalności artystycznej oraz praca organizacyjna.

Nasze wymagania

  • Dorobek artystyczny w specjalności instrumentalistyka – saksofon w szczególności w zakresie muzyki jazzowej.
  • Przygotowanie merytoryczne do nauczania przedmiotów z zakresu gry na saksofonie.
  • Biegłą znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Zakres obowiązków

  • Dydaktyka i badania w dziedzinie saksofonu jazzowego.
  • Bieżąca działalność na wydziale uniwersyteckim.
  • Prowadzenie zajęć gry na saksofonie.
  • Działalność artystyczna w zakresie gry na saksofonie.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wykaz dorobku artystycznego w zakresie instrumentalistyki (w formie papierowej oraz elektronicznej na nośniku CD).
  • Deklaracja udziału w konkursie kierowaną do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego.
  • Podanie o zatrudnienie kierowane do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego.
  • Kwestionariusz osobowy wraz z fotografią i życiorysem zawodowym.
  • Odpisy dyplomów potwierdzających posiadane wykształcenie.
  • Dokument poświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Oświadczenie o akceptacji warunków konkursu wraz z deklaracją, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Zielonogórski będzie podstawowym miejscem w pracy.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procedury konkursowej.