Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego
Uniwersytet Łódzki
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra w dyscyplinie informatyka (lub naukach pokrewnych);
  • Studia magisterskie z wynikiem co najmniej dobrym;
  • Zainteresowania badawcze w szeroko rozumianym uczeniu maszynowym, związane z grami komputerowymi lub ogólnie ze sztuczną inteligencją;
  • Umiejętność korzystania z Matlaba i umiejętność programowania;
  • Znajomość języka polskiego i angielskiwgo w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć w tych językach.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych realizowanych na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ, w tym: sporządzanie dokumentacji toku studiów, przeprowadzanie zaliczeń, opracowywanie materiałów dydaktycznych, przeprowadzanie konsultacji ze studentami.
  • Prowadzenie i uczestnictwo w badaniach naukowych, w tym: publikowanie wyników badań, aktywny udział w konferencjach naukowych.
  • Udział w projektach badawczych realizowanych na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ oraz pozyskiwanie środków na badania naukowe poprzez aplikowanie w konkursach.
  • Udział w pracach organizacyjnych na rzecz Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora Uniwersytetu Łódzkiego
  • Kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony https://www.uni.lodz.pl/kariera)
  • Życiorys
  • Potwierdzenie uzyskania tytuł zawodowy magistra w dyscyplinie informatyka (lub naukach pokrewnych);
  • Informację dotyczącą stopnia znajomości języków obcych
  • Wykaz dotychczasowych osiągnięć
  • Oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu.