Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Energetyki i Automatyki Morskiej Instytutu Budowy Okrętów Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Nasze wymagania

  • tytuł magistra inżyniera uzyskany na kierunku inżynieria mechaniczna
  • znajomość języka polskiego na poziomie natywnym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej B2)
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • chęć rozwoju naukowego
  • rozwinięta inteligencja emocjonalna
  • obsługa oprogramowania biurowego

Mile widziane

  • umiejętności w zakresie obsługi Matlab, LabView, Ansys i programowania Arduino

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w zakresie: inżynierii mechanicznej
  • dokumentowanie badań w formie artykułów w czasopismach z listy JCR
  • pozyskiwanie funduszy na badania naukowe
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu hydromechaniki, hydroakustyki i robotyki podwodnej w języku polskim i angielskim
  • obsługa wyspecjalizowanej aparatury badawczej

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce
  • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów
  • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+
  • dostęp do uczelnianej biblioteki
  • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport)
  • szkolenia wewnętrzne
  • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • preferencyjne pożyczki
  • na terenie kampusu: przedszkole, stanowiska do przewijania i punkty karmienia dzieci, punkty gastronomiczne, strefy relaksu oraz bezpłatne miejsca parkingowe
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu
  • przedszkole, stanowiska do przewijania i punkt karmienia dzieci
  • punkty gastronomiczne oraz strefy relaksu na terenie Uczelni
  • i wiele więcej... pełną listę korzyści znajdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-do-nas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do prorektora ds. nauki Politechniki Gdańskiej
  • kwestionariusz osobowy (pobierz: https://link.pg.edu.pl/kwestionariusz-osobowy)
  • CV
  • dyplom ukończenia studiów wyższych
  • wykaz osiągnięć naukowych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Gdańska, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, mailowo na adres: prodziekani.wimio@pg.edu.pl lub złożyć w sekretariacie Dziekana pok. 912,
    bud. 30