Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Kandydat powinien mieć ukończone studia magisterskie na kierunku filologia germańska. Powinien posiadać: doskonałą znajomość języka niemieckiego (native speaker), wiedzę na temat krajów niemieckiego obszaru językowego oraz pięcioletnie doświadczenie zawodowe. Dobrze widziane będą predyspozycje do nauczania języka niemieckiego jako języka obcego oraz umiejętność realizacji zadań organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • • ukończone studia magisterskie na filologia germańska lub kierunku pokrewnym;
  • • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymagane kompetencje językowe na poziomie native speaker);

Zakres obowiązków

  • dydaktyka akademicka
  • nauczanie języka niemieckiego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny na stronie https://ug.edu.pl/pracownicy/strony_jednostek/dzial_kadr),