Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania, Katedra Finansów i Rachunkowości
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 742, z późn. zm.) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z nauk ekonomicznych, pożądana specjalizacja z rachunkowości i finansów
  • ukończenie studiów z oceną co najmniej dobrą
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (w przypadku obcokrajowców potwierdzona stosownym certyfikatem)
  • bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego
  • co najmniej jedna publikacja w recenzowanym czasopiśmie lub monografii naukowej z obszaru finansów

Mile widziane

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • potwierdzone doświadczenie w organizacji konferencji naukowych z obszaru zarządzania i finansów o zasięgu co najmniej krajowym

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu (podanie)
  • list motywacyjny
  • życiorys (syntetyczny, do 5 stron)
  • kopie dyplomu/ów wymaganych na danym stanowisku
  • wykaz dotychczasowych publikacji naukowych
  • kopie innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia naukowe, kwalifikacje zawodowe i kompetencje dodatkowe
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (obowiązujący formularz w załączeniu)
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie jego podstawowym miejscem pracy (obowiązujący formularz w załączeniu)
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (obowiązujący formularz w załączeniu)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres:Sekretariat Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38, pokój 26, 20-618 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Finansów i Rachunkowości”bądź w wersji elektronicznej: wz.sekretariat@pollub.pl