Asystent stanowisko dydaktyczne

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska asystenta dydaktycznego w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Nasze wymagania

  • posiadać tytuł magistra wychowania fizycznego
  • posiadać doświadczenie w nauczaniu wychowania fizycznego, w tym min. 2 lata na wyższej uczelni
  • posiadać instruktora tańca, specjalność taniec jazzowy
  • posiadać w tańcu towarzyskim klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim i standardowym
  • posiadać szkolenie „PFS Aqua instructor”
  • władać językiem polskim jako językiem ojczystym lub na poziomie języka ojczystego

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • KWESTIONARIUSZ OSOBOWY DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE
  • Oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie na stanowisku nauczyciela akademickiego
  • Dokumenty poywierdzające uzyskanie tytułu zawodowego, dodatkowe wykształcenie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty dostarczyć osobiście w zamkniętej kopercie lub pocztą na wskazany adres:
    Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
    ul. Sportowa 2, pok. 205a
    85-091 Bydgoszcz