Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku budownictwo lub mechanika.
  • Znajomość zagadnień związanych z modelowaniem numerycznym konstrukcji budowlanych.
  • W przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i prac badawczych.
  • Aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych Wydziału.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o przyjęciu na stanowisko.
  • CV kandydata.
  • Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
  • Opis dotychczasowej pracy zawodowej, z wyszczególnieniem osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych, jakie pozostają w związku z rodzajem stanowiska będącego przedmiotem konkursu.
  • Świadectwa pracy z ostatnich lat.
  • Oświadczenie, że kandydat spełnia warunki określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2022 r. poz. 574 z późn. zm.).
  • Oświadczenie, że Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich będzie podstawowym/dodatkowym miejscem zatrudnienia kandydata.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Biuro Dziekana
    Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
    Politechniki Bydgoskiej w Bydgoszczy
    Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz
    tel. 52/340-85-00
    e-mail: dzwbiis@pbs.edu.pl