Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • literaturoznawstwo

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie ogłasza konkurs ofert na gotowość do prowadzenia zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2024/2025 w ramach umowy zlecenia w Instytucie Literaturoznawstwa.

Nasze wymagania

  • Do konkursu przystąpić mogą osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj. Dz.U.2023, poz. 742 z późn. zm.).
  • Są dyspozycyjne, posiadają wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na kierunku Filologia polska.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z treścią ogłoszenia

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie w ramach umowy zlecenia w roku akademickim 2024/2025 skierowanego do Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
  • kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomu i dokumenty potwierdzających kwalifikacje