Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Politechnika Warszawska, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych. W ramach obowiązków pracy prowadzenie zajęć dla studentów z zakresu geometrii wykreślnej i rysunku technicznego, mechaniki płynów dla inżynierii lądowej i inżynierii środowiska, prowadzenie badań w zakresie reologii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie dydaktyczne (min 1 rok) w zakresie geometrii wykreślnej
  • publikacje z zakresu reologii (min 2)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do Rektora
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy
  • kopie dyplomu magistra
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • oświadczenie o uznaniu PW za podstawowe miejsce pracy, w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnej
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie o nie ukaraniu karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 276 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy
  • wykaz dorobku naukowego (z wyszczególnieniem pozycji w okresie ostatnich 5 lat) oraz dorobku dydaktycznego i organizacyjnego, zawierający:
  • a) zwięzły, kilkustronicowy autoreferat przedstawiający zainteresowania badawcze i dydaktyczne, ważniejsze osiągnięcia (zalecane podanie wskaźników bibliometrycznych) zawodowe oraz zamierzenia dotyczące przyszłej działalności
  • b) spis publikacji z pełnymi danymi bibliograficznymi oraz z podaniem swojego numeru ORCID
  • c) wykaz prac badawczych zrealizowanych pod kierunkiem kandydata z podaniem źródeł finansowania, zakresu tematycznego, liczby wykonawców pracy oraz wymiaru finansowego
  • d) wykaz dorobku dydaktycznego
  • skrócona informacja o kandydacie.

Weź udział w rekrutacji

  • Osobiście w uczelni lub pocztą tradycyjną na adres;
    Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Sekretariat
    ul. Nowowiejska 20 00-653 Warszawa