Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Lekarsko – Stomatologiczny; Samodzielna Pracownia Ortodoncji Dorosłych; Katedra Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Oferta pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego, zakres obowiązków obejmuje prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów kierunku lekarsko – dentystycznego w języku polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy: lekarz dentysta
  • pełne prawo wykonywania zawodu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • inne wymienione w załączonym ogłoszeniu

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim
  • inne wynikające z przepisów powszechnie obowiązujących i przepisów wewnętrznych Uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • szczegółowy wykaz dokumentów zawiera załączone ogłoszenie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dziekan Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego
    50-425 Wrocław ul. Krakowska 26