Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Farmaceutyczny
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Opis stanowiska

D Z I E K A N Wydziału Farmaceutycznego, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie dydaktycznej w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Nasze wymagania

  • 1. tytuł zawodowy - magister farmacji
  • 2. znajomość farmakologii, prawa farmaceutycznego, tematyki z zakresu badań klinicznych, farmakoekonomiki
  • 3.7. znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć

Zakres obowiązków

  • 1. asystent w Katedrze i Zakładzie Farmaklologii Klinicznej WF

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. wniosek konkursowy
  • 2. kwestionariusz osobowy
  • 3. dokumenty potwierdzające spełnienie w/w kryteriów konkursowych
  • 4. zaświadczenie o średniej ocen z okresu studiów (dot. stanowisk asystenta, wykładowcy, lektora i instruktora),
  • 5. spis publikacji naukowych z informacją o punktacji dokonanej przez Bibliotekę Główną UM we Wrocławiu,

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego
    ul. Borowska 211
    50-556 Wrocław