Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Humanistycznych
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra filologii angielskiej w zakresie językoznawstwa stosowanego
  • udokumentowany dorobek naukowy w postaci wystąpień na konferencjach i publikacji naukowych z zakresu problematyki językoznawstwa stosowanego, szczególnie metodyki nauczania języka angielskiego w wydawnictwach i czasopismach, a w szczególności jeden artykuł co najmniej 70-punktowy lub dwa artykuły, z których co najmniej jeden jest opublikowany w czasopiśmie 40-punktowym , ujętych w wykazach prowadzonych na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej
  • odbyte i/lub zaplanowane staże naukowe
  • udział w projektach badawczych lub przynajmniej złożenie wniosku o grant badawczy
  • zainteresowania badawcze zgodne z planem badawczym Katedry Językoznawstwa Stosowanego, tj. koncentrujące się wokół badań nad innowacyjnymi metodami nauczania języków obcych na różnych etapach procesu edukacyjnego oraz ich wpływu na proces nabywania języka oraz kształcenia nauczycieli języka angielskiego. Szczególnie cenne będą zainteresowania związane z psychologią pozytywną w nauczaniu języka angielskiego w grupie seniorów oraz problemami uczniów neuroatypowych
  • doświadczenie w organizacji konferencji naukowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C2
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na najwyższych poziomach zaawansowania

Mile widziane

  • potwierdzone uczestnictwo w szkoleniach podwyższających kompetencje nauczycielskie
  • zaawansowanie prac nad rozprawą doktorską

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej lub uczestniczenie w kształceniu doktorantów
  • kształcenie studentów lub uczestniczenie w kształceniu doktorantów,
  • praca wychowawcza, a w szczególności kształtowanie moralnych i patriotycznych postaw studentów,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • udział w pracach organizacyjnych Uniwersytetu i wykonywanie zadań powierzonych przez władze Uniwersytetu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • cv i list motywacyjny z podpisaną klauzulą o ochronie danych osobowych i klauzulą informacyjną rekrutacja do pracy
  • kopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
  • kwestionariusz personalny kandydata
  • klauzula informacyjna rekrutacja do pracy
  • oświadczenie o respektowaniu katolickiego charakteru Uczelni
  • oświadczenie, w przypadku wyrażenia zgody, na wykorzystanie dokumentów aplikacyjnych w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych
  • informacja o dorobku naukowym wraz z wykazem publikacji
  • oświadczenie wskazujące KUL jako podstawowe miejsce pracy w rozumieniu przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (w przypadku wygrania konkursu)

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać w Sekretariacie Wydziału Nauk Humanistycznych KUL, Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, pok. CN-207 w terminie do 30 sierpnia 2024 r.