Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Architektury Wnętrz
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca dodatkowa lub tymczasowa
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w Pracowni Intermediów w Katedrze Kształcenia Ogólnoplastycznego na Wydziale Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Nasze wymagania

  • posiadanie kwalifikacji określonych w Ustawie i Statucie ASP w Warszawie
  • posiadanie minimum tytułu zawodowego magistra sztuki
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej na wyższej uczelni artystycznej
  • aktywność twórcza i badawcza na polu sztuk wizualnych i performatywnych
  • umiejętność koordynacji działań organizacyjnych i dydaktycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie wykładów i korekt

Mile widziane

  • znajomość specyfiki i programu dydaktycznego na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami w Pracowni Intermediów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • portfolio prac artystycznych
  • prezentacja dokonań dydaktycznych i organizacyjnych