Asystent stanowisko badawcze

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki chemiczne

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe drugiego stopnia na kierunku oceanografia, chemia lub pokrewnym z wynikiem co najmniej dobrym.
  • Tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera.
  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym aktywny udział w pracach badawczo-rozwojowych realizowanych w środowisku międzynarodowym.
  • Znajomość normy PN EN ISO 17025:2018-02.
  • Posiadanie podstawowych umiejętności laboratoryjnych i doświadczenia w dziedzinie pobierania próbek środowiskowych do badań laboratoryjnych, w tym również na jednostkach pływających – minimum 3 lata w laboratorium akredytowanym.
  • Współautorstwo w co najmniej jednej publikacji naukowej.
  • Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej (pH-metry, konduktometry, spektrofotometry, tlenomierze).
  • Aktualne morskie świadectwo zdrowia oraz aktualny certyfikat ITR (Indywidualne Techniki Ratunkowe).
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość dokumentów PCA w zakresie kierownictwa technicznego laboratorium badawczego, certyfikaty ze szkoleń w tym zakresie.
  • Dobra znajomość programów: Excel, ARCGIS lub QGIS.
  • Predyspozycje do prowadzenia i organizacji zajęć z uczniami szkół ponadpodstawowych.

Zakres obowiązków

  • Praca naukowo-badawcza.
  • Udział w rejsach badawczych.
  • Tworzenie i opracowywanie baz danych.
  • Pełnienie obowiązków Kierownika Technicznego w certyfikowanym laboratorium chemicznym.
  • Realizacja zadań zawodowych zgodnie z profilem jednostki organizacyjnej.
  • Wykonywanie prac organizacyjnych oraz poleceń przełożonego.

Oferujemy

  • Pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę MultiSport.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony upominkowe dla dzieci i dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.
  • Warsztaty, szkolenia w ramach rozwijania kompetencji zawodowych.
  • Wyjazdy integracyjne, eventy okolicznościowe.
  • Możliwość stałego rozwoju i zdobywania wiedzy oraz doświadczeń w związku z licznymi wydarzeniami naukowymi, kulturalnymi, konferencjami, wyjazdami służbowymi, wizytami zagranicznych gości w Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV.
  • Kserokopie posiadanych dyplomów, certyfikatów itp.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Ewentualny wykaz osiągnieć naukowych.
  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UMG.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • ul. Roberta de Plelo 20, 80-548 Gdańsk