Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4 685 zł brutto
  • Dziedzina nauk weterynaryjnych
  • weterynaria

Opis stanowiska

stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo dydaktycznych w Katedrze Chirurgii i Rentgenologii z Kliniką

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy lekarza weterynarii
  • spełnienie wymagań kwalifikacyjnych określonych w załączniku nr 4 do Statutu UWM w Olsztynie, tab. 5a i 5b (Uchwała Nr 494 Senatu UWM z dnia 21 maja 2019 roku ze zm.)
  • doświadczenie w prowadzeniu działalności klinicznej
  • znajomość języka angielskiego oraz polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim
  • prowadzenie badań naukowych w dyscyplinie weterynaria oraz udział w upowszechnianiu rezultatów tej działalności
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz uczelni/wydziału
  • podnoszenie swoich kompetencji zawodowych

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne zaplecze socjalne: dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wypoczynku dzieci, benefity pracownicze
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • preferencyjne pożyczki
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku i atmosferze sprzyjającej uczeniu się - dostęp do zasobów platformy edukacyjnej (kursy, szkolenia on-line, dostęp do wewnątrzuczelnianego programu szkoleń i kursów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie kierowane do Prorektora ds. Kształcenia UWM w Olsztynie. Życiorys (CV). Kwestionariusz osobowy. Odpis dyplomu ukończenia studiów. Wykaz dorobku naukowego. Informacja Kandydata o spełnieniu wymogów przy zatrudnianiu nauczycieli akademickich (określonych w załączniku nr 4 do Statutu UWM w Olsztynie, tabela 5a). Deklaracja prowadzenia działalności naukowej w dyscyplinie weterynaria oraz deklaracja upoważniająca do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową w ramach ww. dyscypliny. Oświadczenie o spełnieniu warunków z art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu art. 120 w/w ustawy. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie. Oświadczenia o niekaralności w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 17 ze zm.) oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 14, w terminie do dnia 25 sierpnia 2024 r.