Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

ASYSTENT W GRUPIE PRACOWNIKÓW BADAWCZO-DYDAKTYCZNYCH
W DYSCYPLINIE NAUKOWEJ MECHANIKA I BUDOWA MASZYN,
SPECJALNOŚĆ MATERIAŁOZNAWSTWO, TECHNOLOGIA WYTWARZANIA

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera w zakresie Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność "Materiałoznawstwo" i "Technologia wytwarzania"
  • Biegła znajomość języka polskiego na poziomie wystarczającym do prowadzenia wykładów i innych zajęć w języku polskim

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej

Zakres obowiązków

  • Realizacja zajęć dydaktycznych.
  • Praca ze studentami w laboratorium.
  • Prowadzenie badań naukowych i upowszechnianie ich wyników w punktowanych czasopismach.
  • Pisanie artykułów naukowych do czasopism zgodnych z wykazen MNiSW i MEiN.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Warsztaty, szkolenia w ramach rozwijania kompetencji zawodowych oraz doświadczeń w związku z licznymi wydarzeniami naukowymi, kulturalnymi, konferencjami w Uniwersytecie Morskim w Gdyni.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola, paczki świąteczne dla dzieci, grupowe ubezpieczenie na życie.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UMG
  • CV
  • Kserokopie posiadanych dyplomów, certyfikatów itp.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Oświadczenie o podjęciu pracy na pełnym etacie w UMG, jako podstawowym miejscu pracy.
  • W przypadku obcokrajowców, certyfikat potwierdzający znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B1.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Morski w Gdyni
    Biuro Katedry Materiałów Okrętowych i Technologii Remontów
    Ul. Morska 81-87 pok. A-236
    81-225 Gdynia