Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Instytut Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko asystenta w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej. Zapraszamy do współtworzenia kreatywnego i prężnego zespołu naukowo-badawczego realizującego badania naukowe i dydaktykę z zakresu psychologii osobowości, psychologii sądowej, zagrożeń społecznych oraz psychoseksuologii.

Nasze wymagania

  • posiada tytuł zawodowy magistra w dyscyplinie psychologia (warunek konieczny);
  • posiada biegłą znajomość języka angielskiego potrzebną do pisania artykułów naukowych i prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym języku (Certyfikat na poziomie C1);
  • posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na wyższej uczelni; kandydat/kandydatka otrzyma dodatkowe punkty za doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu psychoseksuologii;
  • ma doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarze psychoseksuologii, w szczególności zagadnień dotyczących nieheteronormatywności lub zaburzeń seksualnych (umowa, rekomendacja kierownika projektu); kandydat/kandydatka otrzyma dodatkowe punkty za doświadczenie w prowadzeniu badań jakościowych;
  • posiada udokumentowany publikacjami w obiegu międzynarodowym dorobek naukowy w zakresie psychoseksuologii; kandydat/kandydatka otrzyma dodatkowe punkty za publikacje w czasopismach z Impact Factor;
  • jest w trakcie realizacji pracy doktorskiej, najlepiej z obszaru zagadnień dotyczących problematyki seksualności człowieka;
  • posiada certyfikat psychoterapeuty lub jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego;
  • posiada doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych dotyczących seksualności osób dorosłych;
  • posiada ukończone studia podyplomowe lub szkolenia z psychoseksuologii.

Zakres obowiązków

  • w załączniku

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego)
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny na stronie https://ug.edu.pl/pracownicy/strony_jednostek/dzial_kadr)
  • Odpis dyplomu magisterskiego
  • Informację o dorobku dydaktycznym i naukowym
  • Dokument potwierdzający znajomości języka angielskiego na poziomie wystarczającym do prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym języku
  • Rekomendacje/opinie na temat kandydata/kandydatki potwierdzające posiadaną wiedzę/kompetencje/umiejętności/doświadczenie kandydatki/kandydata
  • Certyfikaty ukończernia studiów podyplomowych, szkolań, szkoły psychoteriapii
  • Certyfikat psychoterapeuty lub potwierdzenie bycia w trakcie szkolenia/certyfikacji.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Sekretariat Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk, pok. C325)