Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • architektura i urbanistyka

Opis stanowiska

kandydat będzie wykonywał zadania w ramach prac naukowych i organizacyjnych
Katedry Projektowania Środowiskowego. W zakresie prac dydaktycznych prowadzić
będzie zajęcia na kierunkach: Architektura i Gospodarka Przestrzenna (w języku polskim i
angielskim).

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe z tytułem zawodowym magistra inżyniera architekta • uprawnienia budowlane projektowe • dorobek zawodowy związany z projektowaniem architektonicznym (min. kilkuletnia praktyka projektowa w kraju i za granicą) • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych • dorobek naukowy lub zaawansowanie pracy nad doktoratem • doświadczenie organizacyjne (np. kierowanie zespołami) • znajomość programów wspomagających projektowanie

Zakres obowiązków

  • kandydat będzie wykonywał zadania w ramach prac naukowych i organizacyjnych Katedry Projektowania Środowiskowego. W zakresie prac dydaktycznych prowadzić będzie zajęcia na kierunkach: Architektura i Gospodarka Przestrzenna (w języku polskim i angielskim).

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku • stabilne warunki zatrudnienia • dodatkowe wynagrodzenie roczne • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ • szkolenia wewnętrzne • dostęp do uczelnianej biblioteki • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport) • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej
  • na terenie kampusu: przedszkole, stanowiska do przewijania i punkty karmienia dzieci, punkty gastronomiczne, strefy relaksu oraz bezpłatne miejsca parkingowe • dofinansowanie do wypoczynku • preferencyjne pożyczki • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu • i wiele więcej... Pełną listę korzyści znajdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-do- nas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Prorektora ds. nauki • życiorys • odpis dyplomu (magistra) oraz uprawnień • wykaz dorobku • kwestionariusz osobowy (pobierz: https://link.pg.edu.pl/kwestionariusz-osobowy)