Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Lekarski
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO ASYSTENTA W GRUPIE DYDAKTYCZNEJ
Zakład Chemii i Biochemii Klinicznej

Nasze wymagania

  • • co najmniej tytuł zawodowy lekarza, magistra lub inny równorzędny w zakresie właściwej dyscypliny;
  • • umiejętność przekazywania wiedzy i zachęcania do jej pogłębiania, potwierdzoną bardzo dobrymi wynikami w ocenie studentów i doktorantów w zakresie wypełniania przez nauczyciela obowiązków związanych z kształceniem;
  • • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1

Zakres obowiązków

  • • Aktywny udział w procesie kształcenia i ewaluacji studentów;
  • • Koordynacja procesu dydaktycznego na poziomie organizacyjnym oraz merytorycznym;
  • • Zaangażowanie w opracowaniu materiałów dydaktycznych, testów, egzaminów;
  • • Nadzór nad powierzona aparaturą laboratoryjną; • Odbiór i ewidencjonowanie materiału biologicznego;
  • • Prowadzenie hodowli komórkowych in vitro;
  • • Wykonuje samodzielnie badania realizowane w jednostce z zakresu tematyki prowadzonych badań (PCR, Real-Time PCR, Western BIotting, Comet Assay, ELISA, hodowle komórkowe, izolacja DNA i RNA);
  • • Przygotowanie dokumentacji pracy badawczej; • Opracowanie wyników badań i czynny udział w pracy eksperymentalnej;
  • • Przygotowanie publikacji naukowych oraz doniesień konferencyjnych; • Przygotowanie wniosków oraz udział w realizacji projektów naukowych, w tym realizowanych ze źródeł zewnętrznych;

Oferujemy

  • • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • • wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego oraz systemu motywacyjnego;
  • • możliwość rozwoju zawodowego;
  • • atrakcyjne naukowo/dydaktycznie środowisko pracy;
  • • atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • • życiorys naukowy z uwzględnieniem spisu publikacji • życiorys zawodowy w przypadku etatów dydaktycznych
  • • wyniki osiągnięte w dotychczasowej karierze: mobilność kandydata, pozyskiwane granty, prowadzone badania, działania innowacyjne, otwartość na przedsiębiorczość i praktyczny aspekt badań naukowych
  • • skany dyplomów potwierdzających wykształcenie;
  • • skan certyfikatu lub zaświadczenia wydanego przez Centrum Nauczania Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, potwierdzającego znajomość języka obcego, ze wskazaniem poziomu zaawansowania oraz okresu jego ważności;
  • • oświadczenie o niekaralności, statusu zatrudnienia w Uniwersytecie i deklaracja o konieczności ukończenia szkolenia z zakresu metodyki nauczania