Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu Wydział Fotografii
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Asystent / Asystentka na Wydziale Fotografii

Nasze wymagania

  • stopień magistra w zakresie sztuk plastycznych
  • udokumentowany dorobek artystyczny z zakresu sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem fotografii i mediów pokrewnych
  • doświadczenie dydaktyczne
  • biegła znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków

  • działalność naukowo-dydaktyczna oraz organizacyjna na rzecz Wydziału Fotografii

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich
  • podpisane oświadczenia i klauzule pobrane ze strony UAP – BIP: https://bip.uap.edu.pl/wiadomosci/12285/wzory_formularzy_oswiadczen
  • inne – wymienione w ogłoszeniu

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Sekretariat Kanclerza Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
    bud. A, pokój 213
    Al. Marcinkowskiego 29
    60-967 Poznań