Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO ASYSTENTA W GRUPIE DYDAKTYCZNEJ Klinika Rehabilitacji Neurologicznej.
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku to osoba, która:
• opracowuje i udostępnia studentom i doktorantom materiały dydaktyczne, w tym przygotowuje i prowadzi zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość;
• przygotowuje pytania i testy egzaminacyjne;
• kształtuje i wychowuje studentów;
• sprawuje opiekę nad studenckimi kołami naukowymi;
• uczestniczy w procesach organizacyjnych uczelni
• przygotowuje ofertę programową i zajęć fakultatywnych;
• podnosi kompetencje zawodowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ukończony kierunek lekarski lub fizjoterapia, specjalizacja w dziedzinie fizjoterapii lub rehabilitacji medycznej
  • posiada umiejętność przekazywania wiedzy i zachęcania do jej pogłębiania, potwierdzoną bardzo dobrymi wynikami w ocenie studentów i doktorantów w zakresie wypełniania przez nauczyciela obowiązków związanych z kształceniem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość MsOffice

Zakres obowiązków

  • opracowuje i udostępnia studentom i doktorantom materiały dydaktyczne, w tym przygotowuje i prowadzi zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość
  • przygotowuje pytania i testy egzaminacyjne
  • kształtuje i wychowuje studentów
  • sprawuje opiekę nad studenckimi kołami naukowymi
  • uczestniczy w procesach organizacyjnych uczelni
  • przygotowuje ofertę programową i zajęć fakultatywnych
  • podnosi kompetencje zawodowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji w formie umowy o pracę
  • dodatkową „13" pensję
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych (tzw. „wczasy pod gruszą"), do wypoczynku dla dzieci (obozy/kolonie/półkolonie) oraz do karty sportowej dla Ciebie i rodziny
  • dofinansowanie do zakupu okularów oraz abonamentów parkingowych
  • dodatkowe dni wolne
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • spotkania integracyjne
  • przyjazne środowisko pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys naukowy
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (pobierz)
  • spis publikacji z uwzględnieniem punktacji naukowej potwierdzony własnoręcznym podpisem
  • skany dyplomów potwierdzających wykształcenie
  • skan certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego
  • oświadczenie o niekaralności (pobierz)