Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Reżyserii Dźwięku
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Opis stanowiska

Asystent – Wydział Reżyserii Dźwięku
• Wymagane dokumenty:
• Zgłoszenie udziału w konkursie adresowane do Dziekana Wydziału Reżyserii Dźwięku
• Poświadczoną kopię uzyskania tytułu/stopnia magistra w zakresie reżyserii dźwięku
• Dokumentacja przebiegu pracy zawodowej/dydaktycznej – dorobek artystyczny
• Kwestionariusz osobowy (zgodny z wzorem UMFC)
• Curriculum vitae
• Oświadczenie o wyrażonej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w składanych dokumentach w związku z udziałem w konkursie (druk zgodny ze wzorem UMFC do pobrania ze strony internetowej)
• Oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe (druk zgodny ze wzorem UMFC do pobrania ze strony internetowej)

Nasze wymagania

  • • Do konkursu mogą przystąpić osoby, które: • Spełniają wymogi określone w art. 113 oraz 114 i 115 Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668) • Posiadają tytuł magistra w zakresie reżyserii dźwięku • Posiadają udokumentowane doświadczenie dydaktyczne • Posiadają udokumentowane osiagnięcia zawodowe w dziedzinie reżyserii dźwięku

Mile widziane

  • • Mile widziane: • Wszechstronne doświadczenie I wykształcenie umożliwiające prowadzenie zajęć na różnych specjalnościach w UMFC • Doświadczenie w pracy nad rekontrukcją dźwięku filmowego • Doświadczenie w zakresie pracy organizacyjnej

Zakres obowiązków

  • • Zakres obowiązków: • Pełnienie funkcji asystenta w klasie Pedagoga prowadzącego przedmioty: Operowanie dźwiękiem w filmie, Reżyseria dźwięku w filmie • Prowadzenie zajęć i uaktualnienie sylabusów z przedmiotów: Montaż dźwięku w filmie; Solfeż barwy; Nagrania dokumentalne • Przekazywanie swojej wiedzy i umiejetności reżysera dźwięku podczas zajęć na Uczelni • Uczestnictwo w egzaminach przejściowych, końcowych i rekrutacji • Planowanie i realizacja projektów naukowych w Katedrze Reżyserii Dźwięku oraz Akustyki Muzycznej i Multimediów • Praca na rzecz Uczelni i Wydziału

Oferujemy

  • • Oferujemy: • Pracę w najnowocześniejszych studiach dźwiękowych • Możliwość korzystania z pomocy Funduszu Socjalnego • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • Wymagane dokumenty: • Zgłoszenie udziału w konkursie adresowane do Dziekana Wydziału Reżyserii Dźwięku • Poświadczoną kopię uzyskania tytułu/stopnia magistra w zakresie reżyserii dźwięku • Dokumentacja przebiegu pracy zawodowej/dydaktycznej – dorobek artystyczny • Kwestionariusz osobowy (zgodny z wzorem UMFC) • Curriculum vitae • Oświadczenie o wyrażonej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w składanych dokumentach w związku z udziałem w konkursie (druk zgodny ze wzorem UMFC do pobrania ze strony internetowej) • Oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe (druk zgodny ze wzorem UMFC do pobrania ze strony internetowej)