Asystent / adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Pedagogiki
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Nasze wymagania

  • • dziedzina i dyscyplina, w której kandydat ma prowadzić działalność naukową: nauki społeczne, nauki humanistyczne,
  • • kompetencje badawcze oraz umiejętność opracowywania danych z wykorzystaniem środków informatycznych
  • • kreatywność,
  • • umiejętności pracy w zespole,
  • • pożądana dobra znajomość edukacyjnego wykorzystania środków informatycznych, doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych,
  • • doświadczenie zawodowe/dydaktyczne
  • • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym, inny język kongresowy na poziomie podstawowym.

Zakres obowiązków

  • • realizacja zajęć z zakresu metodologii badań społecznych, metod statystycznych (opis statystyczny oraz wnioskowanie statystyczne), komputerowa analiza danych dla studentów I-go, II-go stopnia oraz pięcioletnich magisterskich,
  • • uczestnictwo w przygotowywaniu projektów badawczych oraz projektów badawczo-wdrożeniowych
  • • przygotowywanie i publikowanie tekstów naukowych
  • • uczestnictwo w działalności naukowej i organizacyjnej Zakładu.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • deklarację przystąpienia do konkursu - http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie -http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • • odpis dyplomu mgr i/lub dr oraz jeżeli kandydat posiada dr i dr hab
  • • deklaracja podstawowego miejsca pracy http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
  • • informację o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym oraz inną dokumentację wskazaną w wykazie dokumentów do zatrudnienia na ww. stanowisko znajdującą się na stronie APS - http://bip.aps.edu.pl/artykuly/409/instrukcje-w-sprawie-zatrudnienia