Asystent / adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora w zakresie nauk społecznych w tym pedagogiki oraz psychologii
  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej
  • Udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich pięciu lat

Zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w życiu organizacyjnym środowiska akademickiego, w tym w działalności organizacyjnej na rzecz Instytutu
  • Realizacja zadań i wykonywanie obowiązków powierzonych przez przełożonych

Oferujemy

  • Pracę w nowo tworzonym zespole
  • Dobre warunki lokalowe
  • Wsparcie administracyjne oraz dydaktyczne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • kwestionariusz osobowy, życiorys (CV)
  • Kserokopie dyplomu(ów) ukończenia studiów wyższych i dyplomów potwierdzających uzyskanie stopni naukowych
  • Podanie do JM Rektor przedstawiające kandydata