Asystent badaczo-dydaktyczny

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Akademia Techniczno-Humanistyczna  w Bielsku-Białej, Wydział Nauk o Zdrowiu
MIASTO: Bielsko-Biała
STANOWISKO: asystent badawczo-dydaktyczny
DYSCYPLINA NAUKOWA:  nauki o zdrowiu
DATA OGŁOSZENIA:  23.12.2021 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT:  24.01.2022 r.
LINK DO STRONY: www.ath.bielsko.pl

SŁOWA KLUCZOWE: medycyna ratunkowa, ratownictwo specjalistyczne

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

  1. Tytuł zawodowy lekarza.
  2. Preferowany tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny ratunkowej lub w trakcie.
  3. Doświadczenie zawodowe w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
  4. Dorobek naukowy z ostatnich 5 lat udokumentowany publikacjami w czasopismach naukowych oraz udziałem w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.
  5. Kandydat nie może być zatrudniony na pierwszym etacie w innej uczelni państwowej lub prywatnej.

Wymagane dokumenty:

  • Podanie do Jego Magnificencji Rektora ATH.
  • Życiorys.
  • Kopie dyplomów
  • Wykaz publikacji naukowych z ostatnich 5 lat.
  • Oświadczenie  stwierdzające,  że  ATH  będzie  podstawowym  miejscem  pracy w przypadku wygrania konkursu.
  • Oświadczenie Kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ATH danych osobowych wraz z treścią klauzuli informacyjnej.

Planowane zatrudnienie kandydata nastąpi z dniem 21 luty 2022r.

Kandydaci powinni złożyć dokumenty w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu ATH
(ul. Willowa2, 43-309 Bielsko-Biała; bud. L, pok. 208) w terminie do 24.01.2022 r.

e-mail: wnoz@ath.bielsko.pl