Asystent badawczo-dydaktyczny (1 stanowisko)

Budowy Maszyn i Informatyki, Katedra Informatyki i Automatyki
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
MIEJSCOWOŚĆ: Bielsko-Biała
POZYCJA: asystent badawczo-dydaktyczny (1 stanowisko)
DYSCYPLINA: automatyka, elektronika i elektrotechnika lub pokrewna

Data ogłoszenia: 26.05.2023
Ważne do: 26.05.2023

STRONA WWW: www.wbmii.ath.bielsko.pl
SŁOWA KLUCZOWE: układy elektroniczne

Wymagania stawiane kandydatom to:

  • stopień magistra w dyscyplinie naukowej automatyka, elektronika i elektrotechnika lub pokrewnej
  • znajomość zagadnień związanych z elektrycznymi układami napędowymi, energoelektroniką oraz układami elektronicznymi w automatyce i mechatronice.
  • dorobek naukowy w dyscyplinie naukowej: automatyka, elektronika i elektrotechnika lub pokrewnej
  • udokumentowana biegła znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego

Wymagane dokumenty:

  • zgłoszenie do konkursu
  • CV
  • kopie dyplomów
  • lista publikacji
  • oświadczenie Kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ATH danych osobowych
  • oświadczenie Kandydata stwierdzające, że ATH będzie jego jedynym miejscem pracy w uczelni wyższej
  • oświadczenie wraz z treścią klauzuli informacyjnej.

Oczekujemy od kandydatów twórczego zaangażowania w naukową i dydaktyczną aktywność Katedry Informatyki i Automatyki.

Kandydaci proszeni są o złożenie wymaganych dokumentów w terminie do 26.06.2023 w Dziekanacie Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej, Bielsko-Biała, ul. Willowa 2, budynek L, pok. 105, (tel. +48/33/8279 204).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 10.07.2023.
Początek okresu zatrudnienia: 01.10.2023.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać u Kierownika Katedry Informatyki i Automatyki, tel.  +48/33/8279 323.