Instruktor dydaktyczny

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Akademia Techniczno-Humanistyczna  w Bielsku-Białej, Wydział Nauk o Zdrowiu
MIASTO: Bielsko-Biała
STANOWISKO: instruktor dydaktyczny
DYSCYPLINA NAUKOWA:  nauki o zdrowiu
DATA OGŁOSZENIA:  19.07.2021 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT:  31.08.2021 r.
LINK DO STRONY: www.ath.bielsko.pl
SŁOWA KLUCZOWE: ratownictwo medyczne, kwalifikowana pierwsza pomoc, medycyna ratunkowa.

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

  • Tytuły zawodowe magistra zdrowia publicznego lub magistra pielęgniarstwa.
  • Tytuły zawodowe licencjata: na kierunku ratownictwo medyczne oraz pielęgniarstwo.
  • 4-letnie doświadczenie zawodowe w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego
  • Udokumentowane doskonalenie zawodowe w postaci udziału w szkoleniach, seminariach, kursach, warsztatach w zakresie ratownictwa medycznego.

Wymagane dokumenty:

  • Podanie do Jego Magnificencji Rektora ATH.
  • Życiorys.
  • Kopie dyplomów
  • Dokumenty potwierdzające ukończone kursy i szkolenia.
    Oświadczenie  stwierdzające,  że  ATH  będzie  podstawowym  miejscem  pracy w przypadku wygrania konkursu.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procedury konkursowej.

Planowane zatrudnienie kandydata nastąpi z dniem 01 października 2021 r.

Kandydaci powinni złożyć dokumenty w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu ATH (ul. Willowa2,
43-309 Bielsko-Biała; bud. L, pok. 208) w terminie do 31.08.2021 r.

E-mail: wnoz@ath.bielsko.pl