Nauczyciel akademicki

Instytut Nauk Ekonomicznych
Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
  • Miejsce: Bochnia
  • Forma zatrudnienia:
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Instytucja: STAROPOLSKA SZKOŁA WYŻSZA W KIELCACH

Miasto: Bochnia

Stanowisko: adiunkt- umowa cywilnoprawna

Dyscyplina naukowa: ekonomia, marketing

Data ogłoszenia: 6.12.2021r.

Termin składania ofert: 24.12.2021r.

Termin nadsyłania dokumentów: 24.12.2021r.

Link do strony uczelni: stsw.edu.pl

Dodatkowe informacje: zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres e-mail: kadry@stsw.edu.pl

Słowa kluczowe: marketing internetowy, marketing terytorialny, marketing usług finansowych

Wymagane kwalifikacje:

·        Stopień doktora w dyscyplinie ekonomia/ marketing

·        Udokumentowany dorobek naukowy/publikacyjny (monografie autorskie, artykuły opublikowane w recenzowanych czasopismach naukowych) w zakresie marketingu.

Wymagane dokumenty:

·        Podanie o zatrudnienie na stanowisku adiunkta kierowane do Rektora StSW                                      w Kielcach,

·        Cv z uwzględnieniem doświadczenia dydaktycznego,

·        Odpis/kopia dyplomu doktora

·        Informacja o dorobku naukowym/publikacyjnym